Cutstar Produkty Všestranný zip nesmí chybět ve výbavě žádné švadleny

Všestranný zip nesmí chybět ve výbavě žádné švadleny

Šijete si sami doma, nebo si alespoň dokážete něco opravit? Pokud si občas něco ušijete, určitě se dostanete k výrobě všeho možného. Kapsáře pro děti, povlaky na polštáře a peřiny, oblečení, látkové sáčky na potraviny… Je toho opravdu hodně, co si můžete ušít nebo jinak zhotovit doma. Pokud patříte mezi domácí kutily, určitě zkoušíte i různé dekorace, nebo zlepšováky do domácnosti. Doplňky z galanterie jsou tedy nedílnou součástí vaší tvůrčí výbavy. Do té patří hlavně látky, různé mašle, nitě, knoflíky a zipy. V našem e-shopu najdete vše, bez čeho se neobejdete, a to si suchý zip Prima-obchod.cz.

boty suchý zip

Určitě asi všichni víme, co to je za zip. Oproti klasickému se nemá jak rozjet, protože jde o dva pásky které se k sobě jako by přilepí. Snadno je oddělíte, ale zároveň jsou velmi pevné. Proto se hodně používají v obuvnictví a ve výrobě kabelek, tašek a batohů. Batoh nebo cestovní taška bez vnitřní kapsičky na suchý zip jako by nebyla. Tento druh zapínání je velmi rozšířený, protože je levný na výrobu, a snadno se udržuje. Oproti dříve velmi používanému manetu v kabelkách se neopotřebí tak rychle, a zloděje si všimnete téměř okamžitě – rozhodně se vám do kabelky či tašky nikdo nedostane tak snadno, jako u magnetu.

klasický zip

Velmi nám usnadňuje život při obouvání dětí, protože mnoho výrobců dětské obuvi používá namísto klasických tkaniček suchý zip. Rychle se zapíná, rychle se rozepíná, manipulaci s ním zvládají bez problému i velmi i malé děti, takže rodiče si ušetří mnoho nervů. Proto se používá i u obuvi pro dospělé se zdravotními problémy, kteří si zkrátka tkaničky taky nezavážou.

U nás najdete nejen černou a bílou klasiku, a dokonce i velký výběr barevných variant. Pokud využijete kulatý zip, právě třeba jako zapínání kapsičky, i ten u nás máme. Vybavte si u nás svou šicí dílnu, protože máme vše, co potřebujete, na jednom místě.