Posted inProdukty

Všestranný zip nesmí chybět ve výbavě žádné švadleny

Šijete si sami doma, nebo si alespoň dokážete něco opravit? Pokud si občas něco ušijete, určitě se dostanete k výrobě všeho možného. Kapsáře pro děti, povlaky na polštáře a peřiny, oblečení, látkové sáčky na potraviny… Je toho opravdu hodně, co si můžete ušít nebo jinak zhotovit doma. Pokud patříte mezi domácí kutily, určitě zkoušíte i různé dekorace, nebo zlepšováky do domácnosti. Doplňky z galanterie jsou tedy nedílnou součástí vaší tvůrčí výbavy. Do té patří hlavně látky, různé mašle, nitě, knoflíky a zipy. V našem e-shopu najdete vše, bez čeho se neobejdete, a to si suchý zip Prima-obchod.cz.

boty suchý zip

Určitě asi všichni víme, co to je za zip. Oproti klasickému se nemá jak rozjet, protože jde o dva pásky které se k sobě jako by přilepí. Snadno je oddělíte, ale zároveň jsou velmi pevné. Proto se hodně používají v obuvnictví a ve výrobě kabelek, tašek a batohů. Batoh nebo cestovní taška bez vnitřní kapsičky na suchý zip jako by nebyla. Tento druh zapínání je velmi rozšířený, protože je levný na výrobu, a snadno se udržuje. Oproti dříve velmi používanému manetu v kabelkách se neopotřebí tak rychle, a zloděje si všimnete téměř okamžitě – rozhodně se vám do kabelky či tašky nikdo nedostane tak snadno, jako u magnetu.

klasický zip

Velmi nám usnadňuje život při obouvání dětí, protože mnoho výrobců dětské obuvi používá namísto klasických tkaniček suchý zip. Rychle se zapíná, rychle se rozepíná, manipulaci s ním zvládají bez problému i velmi i malé děti, takže rodiče si ušetří mnoho nervů. Proto se používá i u obuvi pro dospělé se zdravotními problémy, kteří si zkrátka tkaničky taky nezavážou.

U nás najdete nejen černou a bílou klasiku, a dokonce i velký výběr barevných variant. Pokud využijete kulatý zip, právě třeba jako zapínání kapsičky, i ten u nás máme. Vybavte si u nás svou šicí dílnu, protože máme vše, co potřebujete, na jednom místě.