Posted inPeníze

Levný mobilní dům pro vaše nové bydlení

Hezky česky a za málo peněz. Myslíte si, že to není možné? Opak je pravdou, klidně si můžete bydlet hezky česky, tedy v českém mobilním domě a to za minimální náklady a za velice nízkou pořizovací hodnotu obydlí. Ještě stále nevěříte, tak se pojďme na takovéto bydlení blíže podívat.

Když se řekne mobilní dům, tak se stále ještě některým lidem vybaví něco malého na kolečkách. V dnešní době se ale tímto způsobem staví i objekty, které jsou speciálně zateplené, takže v nich můžete plnohodnotně bydlet i v zimě. Ovšem jejich pořizovací cena zůstává stále velice nízká. Takovýto dům je sice stále maličký, ale můžete si do něj dát všechno, co k běžnému životu potřebujete a nezadlužíte se milionovými půjčkami nadosmrti.

Splněným snem některých lidí proto může být i projekt Relax 6 lavarohouse.cz.

židle na zahradě

Objekt je celoroční, takže v něm můžete bydlet jak v létě, tak i v zimě klidně další desítky let. Najdete v něm tři pokoje a jeho celková rozloha je 48 metrů čtverečních.

Jedná se o český domek, takže jak jsme v úvodu říkali, že si můžete bydlet hezky česky, tak jsme nemysleli jenom v u nás v České republice, ale také v objektu, který se postavil v Česku. Tři ložnice poskytují dostatek prostou pro dva dospělé a klidně i jedno nebo dvě děti. Ovšem můžete si ho pořídit i jako pár a udělat si z dalších místností třeba šatnu. Potěší vás také prostorný obývací pokoj.

Objekt má vybavenou koupelnu se záchodem, takže hned při převzetí máte připravený záchod, sprchový kout, umyvadlo, topný žebřík, zrcadlo a elektrické odvětrávání, které můžete ihned začít používat. Samozřejmě po napojení na odpady, ale už nemusíte nic stavět!

home nápis

Každý uživatel jistě ocení, že navíc oproti standardu je domek vybaven protihlukovou vatou v příčkách. Venkovní fasáda je tvořena z obložení ve verzi velké „srubovky“, což také nebývá běžně v normálu. V koupelně se nachází moderní obložení kamenem a okna v barvě zlatého dubu.

Užívejte si vlastní bydlení. Pro každého nenáročného uživatele to bude jistě velkým přínosem, že si může pořídit snadně a dostupně vlastní bydlení za velice rozumnou cenu, přijatelnou pro každého!