Posted inProdukty

Kouzlo industriálních lustrů


Kdo někdy kompletně zařizoval dům či byt, zajisté si pamatuje, že to nebylo tak úplně jednoduché. Většinou to stojí hodiny času na počítači při prohlížení katalogů nejrůznějších firem. Většinou začneme vybíráním těch velkých kusů nábytku a vybavení. Když už máme vybranou pohovku, postel, skříně, stůl, kuchyňskou linku a další základní věci, začneme už nejspíše pokukovat po drobných detailech, jako polštářky, dekorace, nebo květináče a koberečky, protože si myslíme, že jsme už vše důležité vybrali. Rychle ale zjistíme, že jsme na hodně velmi důležitých drobností zapomněli. Baterie, kohoutky, úchytky, kliky, nebo třeba osvětlení. Na tyto věci rozhodně nemyslíme v první řadě, ale jsou stejně důležité, jako pěkná sedací souprava. Například špatně zvolený lustr Vám dokáže pokazit celkový dojem z dané místnosti.

světla

Společnost Light 4 Home nabízí obrovské množství různých lustrů a osvětlení. Díky tomu je výběr osvětlení stejně zábavný, jako výběr dekorací. Když se na nabídku podíváte, sami se přesvědčíte o tom, že většina nabízených lustrů kromě své osvětlovací funkce, plní také funkci dekorační. Jedná se totiž o skutečně krásné kousky.

Lampičky na nočním stolku snadno vyměníte hned jak Vám omrzí. Lustr je ale světlo, které většinou příliš často neměníme. A právě proto musíme jeho koupi pořádně promyslet a zvážit různé varianty. Nyní jsou velmi moderní industriální lustry. Jde o skvělou kombinaci originality a minimalismu. Díky velké nabídce tvarů a stylů se industriální lustr stane nejen kvalitním osvětlením ve Vaší domácnosti, ale také velmi originálním doplňkem.

lustr v obyváku

U Light 4 Home najdete industriální lustry závěsné, na tyči, přisazené, nebo třeba nástěnné. Můžete si také vybrat podle toho, kolik žárovek na svém lustru vyžadujete. V nabídce jsou lustry od jedné žárovky až po lustry s například šesti žárovkami, které se skvěle hodí do větších prostor.

Slaďte svůj domov do posledního paprsku světla. S industriálním lustrem to bude hračka.