Posted inProdukty

Kvalitní antigenní testy

Snad každý člověk nejen v České republice už někdy slyšel o antigenních testech. Mluvíme samozřejmě o testech, které mají rozpoznat onemocnění koronavirem Covid-19. Většina lidí o nich nejen slyšela, ale také se i sama testovala. Společnost CovidExpert.cz se zaměřuje na antigenní testy a testy na protilátky.

Coronavirus

Mimo jiné nabízíme antigenní testy od skvělé společnosti VivaDiag Pro. Tyto testy nejsou nijak nepříjemné ani bolestivé, provádí se pouze z přední části nosu a jsou velmi rychlé a spolehlivé. Nemusíte se tedy bát použít tyto testy i pro testování Vašich dětí. Testy jsou samozřejmě certifikované a jsou na seznamu schválených testů uznávaných Evropskou unii. Tyto antigenní testy z nosu jsou také velmi citlivé a přesné. Díky tomu se u nich vyskytuje falešný výsledek opravdu velmi ojediněle.

Společnost VivaDiag Pro nabízí balení po 25 kusech, kdy jeden test vyjde na 31 Kč, dále balení po 100 kusech, kdy cena za jeden kus vyjde na 30kč a také velké balení po 600 kusech, kdy cena za jeden kus je 29kč. Tato velká balení oceníte především pokud potřebujete testy pro své zaměstnance.

Test

Délka testování je zhruba 15 až 20 minut a samotné testování je lehké a zvládne ho opravdu každý. Tyto testy využijete nejen v práci. V dnešní době je velmi vhodné mít antigenní testy i doma. Můžete díky němu chránit sebe i své okolí. V případě že jdete navštívit starého člověka, nebo někoho nemocného či jiného člověka z rizikové skupiny, je vhodné udělat si antigenní test i v případě, že nemáte žádné příznaky. I bezpříznakový člověk může člověka z rizikové skupiny ohrozit. Za 15 minut a 30kč získáte čisté svědomí, že jste pro bezpečí svých milovaných udělali vše.

Domácí testování oceníte také v případě, kdy cítíte, že na Vás takzvaně něco leze. Ne vždy se musí jednat o coronavirus covid-19 a právě náš antigenní test vás může zbavit zbytečné paniky.