Posted inProdukty

Pyšněte se svojí značkou

Být pyšný na to, co jste vybudovali, je velmi důležité. Vybudovali jste vlastní firmu, a nyní to chcete vykřičet do světa. Všem předvést své logo, a ještě trošku více se proslavit. Jak ale na to? Využijte reklamní textil. Věnujte jej klientům, nebo zaměstnancům. Prodávejte jej na vlastním e-shopu jako svůj merch. Základem je mít dobře navržené logo, a pak už to jde samo. Jaké jsou možnosti?

bílé tričko

Trička

Základem jsou trička s vaším logem. Můžete je rozdat zaměstnancům své firmy, a zajistit si tak pospolitost. Youtubeři často prodávají trička se svým logem jako merch, a jejich sledující si je velmi rádi kupují, aniž by hleděli na cenu. Trička se prostě nosí, tudíž by bylo škoda této příležitosti nevyužít. Své logo pak můžete nechat natisknout hrdě na hrudník, na záda, nebo třeba na rameno.

Mikiny

Dobře padnoucí a hřející mikina se vždy hodí. A pokud ji navrhnete vážně dobře, a zakomponujete i své logo, budete mít jistotu, že někdo nosí vaši reklamu na sobě a hrdě ji ukazuje celému světu.

Froté ručníky a osušky

Ručníky a osušky používáme všichni. Necháte-li je potisknout vaším logem, můžete je rozdat jako dárek svým zaměstnancům, nebo darovat klientům. Ručník se totiž vždycky hodí, tudíž nikdy nezůstanou ležet na dně skříně.

Tašky

Textilní taška se hodí na nákupy, a skvěle nahradí tašku igelitovou, která se časem začne trhat. Navíc ji ocení milovníci životního prostředí. Dáte-li někomu tašk us vaším logem, jistě pro ni najde využití, a vaše logo se ponese spolu s nákupem, celému světu na očích.

barevný textil

Potisk nebo výšivka?

Ačkoliv je jasné, že výšivka víc vydrží, nemusíte se bát ani potisku. Dnes už je možné zvolit kvalitní tisk na textil, který odolá i náročnému praní. Volba je tudíž jen a jen na vás, a vašem estetickém cítění.

A kde reklamní textil objednat? Dávejte si pozor na kvalitu, protože kvalita vámi zvoleného textilu bude reprezentovat vaše logo. Volte ověřeného firmu, kterou je například Promo textile.