Posted inProdukty

Praktičnost a elegance knížkových krytů na mobily Huawei

V genech po předcích máme zakódovány informace o tom, jak na lidskou psychiku působí čtení knih. Budeme-li pečliví ve výběru titulu, může náš život výrazně ovlivnit a obohatit. Čtení knihy vždy znamenalo držet v ruce nějaký papírový svazek, různě silný, různě velký a těžký a většinou v takových okamžicích šlo o pocit pohody, klidu, rozjímání, soustředění a rozvoj fantazie. Všechny tyto pozitivní atributy si pak můžeme spojit i s něčím, co jako kniha podobně vypadá, ačkoli se jedná o zcela jiný výrobek v odlišném duchu.

žena s mobilem

Jednou z možných příčin, proč je v oblibě knížkové pouzdro na mobily, je právě podobnost s knižními výtisky, s kapesními diáři a zápisníky. V okamžiku, kdy držíte mobil v ruce a obsluhujete dotykový displej, vám připadá tato činnost povědomá, důvěryhodná a bezpečná, je to psychologický trik, který obyčejný elektronický přístroj pozvedne na jinou, vyšší úroveň. Samozřejmě, že záleží na tom, k čemu mobil využíváte, ale do hry se započítává i vzhled jeho pouzdra. Ten může být navíc v různých barevných variacích od univerzální bílé, elegantní imitace barvy kůže až po pastelové barvičky růžovou, modrou, fialovou, červenou, oranžovou či hnědou.

dívka s mobilem

Huawei P20 Lite kryt v podobě knížky neboli flipu s otevíracími předními deskami vás nezklame ani precizním zpracováním s mnoha zajímavými detaily, jako jsou přesné a rovné švy, záhyby a zaoblení, tvarové přizpůsobení typu přístroje s potřebnými výřezy a nakonec povrch, připomínající pravou kůži. Jistě není náhoda, že se tento materiál nazývá eko-kůže, je to čistý polyuretan bez příměsi PVC (není to tedy koženka) na bavlněném úpletu, doplněný vnitřní pevnou vrstvou z papírového kartonu nebo tenkého kovu. Součástí krytu je i uzavírací magnet, vnitřní otvory pro ukládání drobností, jako jsou bankovky či záznamové papírky, a skládací zadní část, která umožňuje využít kryt jako vodorovný stojánek.