Posted inProdukty

Vůz pro rodinu

Požadavky na náš vůz může změnit hned několik důvodů, kdy často tím je rodina. Takový vůz musí být dostatečně velký a hodně nám pomůže tažné zařízení.

Vůz pro rodinu

Praktičnost a prostornost

Při nákupu vozu máme vždy nějaké požadavky, které se většinou odvíjí od toho, jak dlouhé trasy jezdíme, kolik kilometrů za rok najedeme a k jakému účelu jej chceme. Pro sportovní jízdu plnou radosti si tedy rozhodně nekoupíme karoserii kombi se slabým motorem. My se nyní budeme zabývat jiným segmentem, a to konkrétně rodinnými vozy. S příchodem dětí s řada věcí změní, přičemž celou rodinu jen těžko vezmeme na dovolenou v coupé.

rodinné SUV

Záleží na počtu dětí, kdy u tří dětí se vyplatí rodinné MPV, protože místo bude opravdu potřeba. Při menším počtu dětí mnohdy postačí SUV či Combi. Důležité je, abychom do auta naložili celou rodinu a všechno potřebné bez námahy. Třeba takový kočárek je pro cestování zapotřebí. Dále musíme hledět na bezpečnost, protože na silnicích nikdy nevíme, co se může stát, takže se hodí mít pasivní i aktivní bezpečnost na dobré úrovni, aby minimalizovala škody a zranění při nehodě.

Tahání přívěsů

U rodinných vozů bývá kufr opravdu solidní, takže se v něm dají převážet i rozměrnější věci. Někdy však ani to nestačí, takže si můžeme půjčit přívěsný vozík, ve kterém snadno dovezeme i materiál na stavbu. Potřebujeme k tomu tažné zařízení Amsa, protože to je součástka, která mechanicky spojuje vůz s přívěsem, který se může snadno otáčet do stran. Nechybí ani přípojka na elektřinu, která je důležitá k tomu, aby nám fungovalo osvětlení na přívěsu.

přívěs za auto

Každý model auta má jinou karoserii, takže je i jiný upevnění pro tuto součástku. Proto se pro každý auto prodává tažné, které má speciální rozměry a tvar. Samozřejmě musí být správná i elektroinstalace a dala se napojit na vůz, kdy současně fungují světla na celé soupravě. Za pomocí tažného můžeme bez problémů táhnout přívěsný vozík, převážet kola, jet na dovolenou s karavanem a podobně. Jen si musíme dávat na maximální dovolenou hmotnost udávanou výrobcem a naším řidičským oprávněním.