Posted inFirmy

Konec firmy či společnosti?

Když přijde něco nečekaného, s čímž vůbec nepočítáme, přivede nás to do rozpaků. Některé labilnější osoby začnou doslova zuřit. Pro tuto dobu jsou příznačné konce, to je pravda – ale toto? Tak náhle? To už je silné kafe…

padlá figurka

Znáte tento pocit z dnešní doby? Stačí se podívat do horoskopu, a již Vás nic nepřekvapí. Ukončovacích konstelací je zde až příliš mnoho. Tak právě teď se nachází známá konjunkce Pluta a Saturnu v 6.domě. Znamení je Kozoroh. Šestý dům se váže k naší práci, ale i k našemu zdraví. Leden je měsíc, kdy je zvýšený výskyt nejrůznějších zlomenin, ať je to třeba ze zimních sportů či jen proto, že máme oslabené naše kosti. Náhlé „křupnutí“ kotníku tedy v tomto období není nic neobvyklého. Planeta Pluto ale dává celému období statut nečekanosti. Něco zmizí, co má být. Copak je to za tím? Něco neviditelného, nehmatatelného. Že by pouze výsledek lidské nižší emoce?

Při bedlivém zkoumání horoskopu zjistíme, že se najednou objevil zajímavý aspekt, zvaný sextil výše zmíněné konjunkce na tzv. Černou Lunu zvanou Lilith. Černá Luna je pomyslným bodem – druhým ohniskem ekliptické oběžné dráhy Měsíce kolem Země. Mytologicky se Lilith vztahuje k první ženě, která se odmítnula pokořit Adamovi a utekla do lesů. Bůh pak stvořil Evu, pravou manželku Adama, z jeho žebra, aby měl Adam vůbec s kým spát.
Padlý ředitel.

Můj volný výklad této konstelace je asi takovýto. Dejte si pozor na neočekávané ukončení, které může být naprosto nelogické, v rozporu s řádem a jistými úmluvy, které nám něco garantovaly. Je to pryč, a nám nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Lilith se navíc nachází v 8.domě v Rybách, lze tedy předpokládat, že tzv. „ukončení“ vůbec nebude férové; můžeme přijít o zisk, se kterým jsme počítali. Lidé, pro které jsme pracovali, nás „nechali na holičkách“ – prostě se ztratili a jsou mimo náš kontakt. Jediné, co nám zanechali, je prázdná webová stránka, která je nám nanic k další naší činnosti.

Jaké ponaučení? Důvěřuj, ale prověřuj. Při sebemenší změně buďte opatrní, nezahrávejte si s karmickými událostmi, a to ne ani ve srandě. Vymlouvat se na ostatní umí každý a podvádět v dnešní době asi také. Přeji Vám, toto není Váš případ.