Posted inNezařazené

Instagramový post za X korun

Když Instagram vznikl, tak kolem toho z počátku nebyl takový humbuk jako u svého kolegy s jménem Facebook. Ale jeho obliba rostla každým dnem a dnes v nemálo věcech předčil i Facebook. Tento vliv neušel ani různým firmám, které začaly pomocí Instagramu navazovatkontakty se svými zákazníky. Nic neškodného. Ale díky enormnímu nárůstu firem, využívající Instagram k navýšení svého profitu, se též zvýšil enormně i počet klamavých reklam. Že jste si toho ještě nevšimli? Opravdu? Tak čtěte dále.
instagram v pc

Zaplacená lež

Ihned na úvod bych ráda řekla, že lživé reklamy jsou všude kolem nás. Tedy se nejedná o nový vynález z firmy Instagram, která jen umožňuje místo pro jejich sdílení. Avšak pokud si klidně teď zapnete Váš Instagram, tak si sami spočítejte, kolik zaplacených příspěvků na Vás během 1 minuty vyběhne. Hromada! Ano, přesně tak. Nejdříve se může zdát, že třeba dotyčná osoba opravdu zbožňuje produkt od firmy, kterou propaguje. Ale pokud se na jejím profilu nachází více takových postů, tak už tu něco nehraje. A rozhodně nejlepší je, když dotyčná osoba si v příspěvcích protiřečí. Chápu, že peníze mohou lidem zatemnit mozek, ale aspoň ty firmy by měli mít rozum. A při nejmenším si udělat menšíprůzkum každé osoby, kterou mají v hledáčku. Protože číslo odběratelů ještě vůbec nic neříká.
focení mobilem

Závist

Pokud takto klamavý příspěvek okomentujete, tak v tom lepším případě budete jen závidět peníze, které ta to osoba získala. Je to lehce úsměvné. Kdyby onen produkt byl tak úžasný, tak proč se o něj nepodělit? Protože za to Vám nikdo přeci nezaplatí. A tady jde o peníze! Nezáleží, že jste byla na tajné plastické operaci. Po použití té to pilulky Vám ihned narostou větší prsa. Úspěch zaručen. Je to smutné. Ale tolik lidí tomu věří, a tak firmy stále platí. Je možné to změnit? Ano i ne. Nejdříve si musí sami uvědomit, že z nich dělají ovce. A poté se něco může začít dít.