Posted inNezařazené

Vyberte si plavky, které vám budou slušet

Jak si vybrat plavky? Nikoli podle barvy nebo trendy střihu, ale podle toho, jakou máte postavu. Víte, co vám sluší a co vás zvýrazňuje? Důležité je vědět, že plavky, které vypadají na věšáku nudně, mohou vypadat právě na vás svůdně a sexy.
dívka ve vlnách
VELKÁ ŇADRA
Pokud se můžete pyšnit bohatým výstřihem a velkými prsy, nejspíš dobře víte, že najít plavky na takovou postavu není nic jednoduchého. Pokud máte více než déčka. S největší pravděpodobností budete mít výběr těžší. Také proto, že najít kvalitní plavky, které by se nesnažily za každou cenu odhalit vaše poprsí. Ideální jsou proto vyztužené košíčky s pevnými kosticemi. Také raději volte klasická ramínka místo zavazování za krkem, z toho by vás jednak mohla bolet krční páteř a jednak to potom vypadá neesteticky opálené.

MALÉ POPRSÍ
Pokud nemáte ve výstřihu nic, zač by stála řeč, máte i tak poměrně velkou výhodu, jelikož se nemůže stát, že by vám vlny zvedly plavky na tom nevhodném místě. Máte několik možností, jako jsou vycpané podprsenky, ale tento typ je většinou nepříjemný na tělo. Poté to mohou být takové plavky, které mají volánek přes prsa, takže to dobře zamaskují a opticky zvětší.

MÁTE ŠIROKÉ BOKY?
Pokud máte výrazný pas a široké boky a stehna, kromě toho, že jste ideál krásy, musíte volit ty správné plavky, které by zvýraznily právě váš úzký pas. Nejlepší je zvolit tmavé plavky ve spodní části a poté velice výrazný vršek, zvlášť pokud máte poprsí, kterým se můžete pochlubit.

BOKY PO TATÍNKOVI?
Pokud je vaše postava bližší té chlapecké, je nejlepší sáhnout po velmi výrazně vykrojeném spodním dílu plavek. Bude se zdát, že jsou vaše boky výraznější a váš zadeček kulatější. Vokové plavky jsou pro vás tím nejlepším řešením.
námořnický vzor
BŘÍŠKO ZAKRYJTE
Pokud máte větší bříško, nejlepší budou tankini, nebo jednodílné plavky třeba s výztuhou břicha, které vás zeštíhlí. Ideální jsou tmavé barvy.