Posted inProdukty

Brr … dietně si vařit? S keto dietou vařit nemusíte!

Už pěknou řádku let se snažím zhubnout, ale nedaří se mi to tak, jak bych si představovala. Přiznávám, že mi chybí režim. Nastavit si pravidelný čas snídaně, oběda, svačiny a večeře a dodržovat termíny. Stejně tak mě nebaví si počítat jídelníček, a i když vám ho vygeneruje kdejaká kalkulačka na webu, pak si dusit či vařit 100 gramů masa a vážit k tomu přílohy a podobně. To mi prostě nesedí.

špekové knedlíky

Tak jsem se rozhodla zkusit keto dietu Prodietix. Hodně jsem už o ní slyšela a náš dobrý známý ji držel čtyři měsíce a zhubl přes neuvěřitelných dvacet kilogramů a váhu si stále drží. Je pravda, že omezil alkohol, obzvláště pivo, a to mi mnozí dáte možná za pravdu, že potkáváme hodně hodně pivních bříšek.

muž pivo

Známý mě nabudil, ale ještě nějaký čas trvalo, než to celé ke mně došlo. Co si budu namlouvat, rozhodl akční balíček za velmi příznivou a příjemnou slevu. Navíc firma poskytuje živé poradenství, což velmi kladně hodnotím. Nemám ráda a neoslovila bych firmy, kam se nedovolám telefonem a kde komunikuje bůhví kdo. Zde dostanete vynikající servis jak ze strany emailové komunikace, můžete i zatelefonovat, a dokonce je vám zprostředkován kontakt i o víkendech, a to na emailu a on-line poradně.

Co mě na keto dietě vysloveně baví, je fakt „jídlo na talíři“. Balíček přijde téměř okamžitě po objednání a nabídne vám unikátní informace. Hned víte ze záplavy „pytlíčků“, co budete snídat, obědvat, svačit a večeřet. Vše je popsáno, pro zvídavé hlavičky je na každém sáčku postup přípravy a složení produktu. A úžasná rychlá příprava krmě!

Zároveň obdržíte skvělý manuál, se kterým doporučuji se seznámit. Hodně mi to pomohlo v pochopení podstaty diety, a hlavně mi byly zodpovězeny otázky například: Jaká káva je povolená? Jaké druhy zeleniny můžete vychutnávat? Vadí doplňky stravy, které užívám? Můžu si upravit délku diety? Co mám dělat, když poruším dietní režim? Jak často se mám stravovat? A mnohé další. Informace se vám jen hrnou a je dobré se je všechny důkladně pročíst.