Posted inPeníze

Americká hypotéka jako neúčelový úvěr

O hypotékách, úvěrech a půjčkách koluje mnoho mýtů a legend. Někteří jim věří, jiní ne a nedají na půjčky dopustit. Snad každý už se setkal s nějakou půjčkou nebo úvěrem, ať už jako poskytovatel nebo naopak jako žadatel. Třeba jste půjčili taťkovi na nákup dřeva na zimu, aby měl čím topit nebo Vám půjčila maminka peníze, protože jste jeden měsíc nemohli s výplatou vyjít. Jistě to tedy znáte. Půjčujeme si však i od společností, protože ne každý má tak hodné rodiče nebo příbuzné. Většinou tedy jdeme do banky, protože tam peníze přece mají, takže je to logické. Jenomže se můžeme setkat s odmítnutím, či si půjčku můžeme představovat ještě trochu jiným způsobem, proto existují i jiné možnosti, se kterými se setkáváme, jako jsou nebankovní půjčky. Ty zprostředkuje nějaká soukromá společnost a je to v podstatě podobné jako v bance, ale s tím rozdílem, že například nebankovní společnost toleruje záznamy v registrech, které jsou poslední dobou čím dál diskutovanější.

pár u počítač

Takže jsme se zmínili o půjčkách a úvěrech, také o tom jak a kde si můžeme půjčit. Půjčky jsou v dnešní době poměrně bezpečné a každý poskytovatel si musí zjistit, zdali jeho klient je schopen splácet. Nemusíte se však obávat zdlouhavého papírování, to Vás určitě nečeká. Nebankovní společnosti většinou operují online, takže vyřízení je velice rychlé a snadné, zvládne to naprosto každý. Během jednoho dne můžete mít vše vyřízené, pokud dodáte veškeré podklady, a během dalších 24 hodin můžete mít peníze na účtu, dokonce je to až tak snadné.

žena počítač knihy

Americká hypotéka je druh úvěru, u kterého se ručí nemovitostí, ale jedná se o neúčelový úvěr. Tudíž dáte do zástavy například byt, dům nebo pozemek, ale peníze z úvěru nemusíte využít na nákup nemovitosti, opravu bytu, koupi bytu nebo na rekonstrukci. Jelikož se jedná o neúčelový úvěr, tak peníze můžete využít naprosto jakýmkoliv způsobem. Vyplatit sourozence z domu, který Vám zůstal po rodičích, splatit staré dluhy, exekuce, nebo si pořídit nové auto. Záleží jenom na Vás a Vašich představách.