Posted inMuži

Muži si musí od žen občas odpočinout

Staví se vám vlasy na ježka vždy, když vidíte, že vaší partnerku opět něco štve? Tomu, že si ženy vždy najdou důvod k vyvolání konfliktu – se zřejmě nevyhnete, ovšem platí, že si můžete občas od sebe odpočinout a zvolit si program osamotě. Neznamená to, že ji nemilujete nebo s ní netrávíte rádi váš čas!
Existuje pouze pravidlo, že v době, kdy se v domácnosti hádek objevuje více než dost, je dobré si dopřát i čas od sebe a uvolnit veškeré napětí způsobené domácí ponorkou.
grilování klobás

Víkend na chatě jako báječná alternativa

Není nutné, abyste se potýkali s výčitkami, že čas od času potřebujete být chvíli sami a bez přítomnosti vaší partnerky. I ženy si rády zajdou na kosmetiku a pokecat s kamarádkami, aby podrobně rozebraly to, co jich trápí. Každý muž si proto zaslouží stejný odpočinek, jaký si dopřávají ženy.
Vyrazte do lesa, na klidné místo a uspořádejte s partou vašich kamarádů pořádnou chlapskou grilovačku. Pokud nikdo z vás nemá k dispozici vlastní chatu, jistě nalezete hned několik k pronájmu – především na víkendový pobyt. Uvidíte, jak vám to prospěje a naberete novou energii, kterou poslední dobou postrádáte.

Koncert nebo festival bez manželek

Pochopitelně, že i několik vašich přátel, kteří mají doma manželky ocení to, pokud jim nabídnete možnost zúčastnit se báječného festivalu nebo koncertu dobré kapely. Není na škodu dát si studené pivo, prožít pohodu a dopřát si i něco nezdravého k jídlu bez toho, aby vás vaše manželky pořád nebrzdily v tom, že byste měli zpomalit a skousnout něco zdravějšího.
I o tom jsou přece chlapské večery, kdy se jednoduše opět vrátíte do doby, kdy vás nikdo nehlídal a mohli jste si dělat všechno, co se vám zlíbí. Samozřejmě s pocitem, že jste pořád ženatí nebo zadaní!
závodník v řece

Sportovní zážitky a akce

Existuje velké procento mužů, kteří si rádi odpočinou především díky sportovní aktivitě, které si chtějí dopřát požehnaně. Z toho důvodu se neváhají zúčastnit řady událostí, které se nesou v nějaké fyzické činnosti. Už na jaře je vám k dispozici nespočet akcí, které neváhejte promeškat. A nepochybujte o tom, že si vyčistíte hlavu a odpočinete tak, jak to budete potřebovat.