Posted inZahrada a dům

Vyjděte svým plánům vstříc

Jistě i vy máte nějaké smělé plány, co byste si rádi pořídili, kdybyste na to měli peníze. Dost možná máte i plány, které spěchají. Například by se vám hodilo auto, anebo rekonstrukce domácnosti, anebo byste rádi po dlouhé době vyrazili na dovolenou, na takovou, po jaké už dlouho toužíte. Jenže peníze nejsou, banka vám nechce vyjít vstříc, anebo vaše plány nezapadají do předem vymezené účelové půjčky. Co s tím?stříbrná mince, detail, orel
Ideálním řešením pro vás by mohla být americká hypotéka FAHD. Nejlépe ta v nebankovní podobě, protože ta vás nebude zbytečně omezovat. Navíc, jestliže vám banka v předchozích žádostech o peníze nevyhověla, tak vám s největší pravděpodobností nevyhoví ani nyní.
Americká půjčka je v mnoha ohledech výhodná a je jako dělaná právě pro vaši stávající situaci. Je to dáno tím, že je neúčelová, což znamená, že není omezená žádným účelem využití. Peníze můžete utratit za cokoli a nikdo vás ve vašem rozhodnutí omezovat nebude – vlastně ani nikomu nemusíte říkat, co máte v plánu.
A je zde ještě něco – nejen, že můžete peníze využít pro libovolné plány, ale ještě navíc nemusíte ani zpětně dokládat, za co jste je utratili. A tím vám odpadá jedna z nepříjemných povinností – vedení účetnictví, čili sbírání všech finančních dokladů. A něco takového může být například v případě rekonstrukce domova opravdu nepříjemná práce, protože taková akce čítá desítky položek.drobné mince, díra
Jistě vás nejvíce ze všeho zajímá, jaké podmínky musíte splnit, abyste takový vstřícný úvěr měli doma. V zásadě se jedná o dvě věci – dvě povinnosti.
Tak jako všude jinde, tak i zde musíte mít dostatečnou bonitu. Čili je nezbytné, abyste vydělávali dost peněz na provoz vaší domácnosti a pokrytí všech dalších nezbytných výdajů, a ještě k tomu vám zbyla rezerva, ze které zaplatíte splátku úvěru i s úroky.
Co je pro tuto půjčku specifické, je ručení nemovitostí. Jestliže ji chcete získat, musíte se za ni zaručit nemovitým majetkem.