Posted inFirmy

Přehled návštěvníků, plateb i aktivit

Sportovní haly, fitness centra nebo tenisové areály. Všechna tato místo řeší ten stejný problém a tím je evidence návštěvníků a předplatného. Řešení se přitom přímo nabízí a je jím propracovaný software, který nabídne všechny požadované funkce v přehledném provedení. Na trhu je takových programů hned několik a spojují evidenci, fakturaci, plánování i skladovou zásobu. Díky flexibilnímu doplňkovému provedení jej lze sestavit dle potřeb konkrétního provozovatele a přidávat a odebírat doplňky i během samotného provozu. Platba předplatného, Multisportka nebo přehled aktivit jsou jen základním výčtem funkcí a šetří jak čas personálu, tak i náklady. Připojit je přitom možné i externí služby a nabídnout tak návštěvníkům například slevové akce nebo různé typy členství. Rezervační systém pro sportoviště lze navíc vyzkoušet i v demo verzi a předem se tak ujistit, že splňuje všechny požadavky zaměstnanců i členů.

činky

Přehledná a bezpeční administrace

Příchod GDPR změnil způsob práce s uživatelskými daty a firmy proto musí více dbát na bezpečnost a zlepšovat software, na kterém běží správa uživatelů, členů nebo zákazníků. Nejlepším řešením je ale již hotové řešení, které umožní jednoduchou administraci pro zaměstnance a zároveň zabezpečí data členů tak, aby se k nim nikdo nedostal. Toto řešení eliminuje jakékoli problémy s úřady a případné nečekané náklady.

cvičení

Automatizace celého procesu

Mnoho firem a provozoven funguje bez zaměstnanců a jsou proto potřeba přístupové karty, které evidují pohyb a zaznamenávají vše potřebné. Ty mohou mít ovšem několik podob a patří mezi ně karty s čipem, magnetem nebo čárovým kódem. Všechna tato řešení mají své klady a zápory a dobrý systém by proto měl nabízet všechny tyto možností. Usnadní se tím nejen přístup návštěvníků, ale zároveň i statistika návštěvnosti a možné oslovení nových zájemců. Skvělou funkcí je i možnost kreditu, která s kartami přímo souvisí a která umožňuje lepší komunikaci s uživatelem a možnost odměnit ho za jeho věrnost.