Cutstar Muži Nejčastější výmluvy mužů, když na to není chuť

Nejčastější výmluvy mužů, když na to není chuťSamozřejmě, že i muž se ocitne v situaci, kdy nemá na postelové hrátky ani pomyšlení.  Ženy se nejčastěji vymlouvají na bolest hlavy, čímž dávají jasně najevo své ne. Muži jsou podle žen připraveni kdykoliv, avšak ve své nevědomosti ani netuší, že by to mohlo být právě naopak. K jakým výmluvám se pánové přiklánějí, aby se navrženému sexu vyhnuli?
 milostná předehra
Nejčastěji se odkazují na únavu
 
Mezi nejčastější příčiny sníženého zájmu o erotické hrátky patří únava z práce. Jedná se o neprůstřelné vysvětlení, které mnohdy završují předstíraným spánkem. Partnerky to po vyřčení této věty většinou vzdají a celá záležitost se tím uzavírá.
 
Smrtelné onemocnění
 
Rýma je bezesporu nejhorším mužským onemocněním, které je dokáže proměnit v mrzuté a naprosto schvácené jedince. Pokud zazní věta –  něco na mě leze –  rovnou celou akci zastavte, nemáte totiž žádnou šanci.
 
Jsem v jednom kole
 
Příliš zaměstnaný partner se většinou nachází pod soustavným pracovním tlakem, který výrazně ovlivňuje schopnost se uvolnit. V myšlenkách se stále vracejí do své kanceláře a řeší pracovní problémy i před usnutím. V takové situaci se od něho stejně nedočkáte uspokojivého výkonu a příliš toho ani nepředvede. Pokud existují situace, kdy je lepší, tu a tam některou z výmluv spolknout, tak to je jedna z nich.
 
Byl jsem po práci na pivo
 
Pro ženy je odmítnutí z důvodu vypití několika piv stále nepochopitelné. Alkohol na ženy působí jako afrodiziakum a s množstvím tak chuť na sex roste. Pánové to mají v této oblasti právě naopak a s přibývajícími půllitry piva sexuální libido ubývá.
milenci na zemi
 
Prostě by rád to dokoukal ten zápas
 
Sportovní fanoušek se od zápasu zkrátka neodtrhne, dokud ho rozhodčí neukončí závěrečným hvizdem. V této situaci nedoporučujeme vytvářet zbytečné nátlaky nebo by se vám mohlo dostat překvapivé nabídky – rychlovky o poločase. Čekání na konec zápasu však přináší mnohdy další problémy spojené s únavou nebo dokonce usnutím.
 
Nemějte to svým partnerům za zlé, vždyť ve své podstatě nelžou a nevymlouvají se na bolesti, které nemají.