Posted inProdukty

Jaký tvar bazénu?

Máte na zahradě svůj oblíbený bazén? My Ano. A dlouho nám trvalo, než jsme se pro nějaký rozhodli. Pořád jsme měli nějaké výmluvy a návrhy, proč pořídit bazén anebo ne. Samozřejmě, že pokud máte děti jako my, tak jistě bazény budete. Jenže my jsme stále nevěděli, jaký typ bazénu máme mít. Měli jsme pouze ten malý nafukovací pro děti, ale nyní jsme chtěli něco více, co využijeme i my dospělí. Zjistili jsme, že existuje opravdu mnoho typu a druhů bazénů. Například oválný bazén nebo kulatý. Oválný bazén je výjimečný v tom, že krásně oživí zahradu, navíc oválný bazén je opravdu neokoukaný, takže vám ho bude kdekdo možná závidět. Nicméně se ale oválný bazén nemusí líbit všem. Naštěstí ale já jsem taková, že co je praktické, tak se mi to většinou opravdu moc líbí.

Tento bazén mi učaroval.

A co teprve bazén. Je léto, jsou prázdniny, takže každý se chce jít někam zchladit v chladném bazénu. Jenže taky záleží na tom, kolik do toho bazénu chcete investovat peněz. Nicméně oválné bazény jsou v mnoha velikostech. My jsme si nakonec pořídili právě ten oválný. Dali jsme mu přednost před kulatým bazénem. Kulatý bazén nám přišel moc fádní, tak jsme si pořídili oválný bazén.

Bazénu vůbec nelituji.

A jsem z něho opravdu nadšená. Krásně oživil zahradu, taky je v mnoha velikostech, pořídili jsme si ten střední. Ten střední oválný bazén je hlavně kvůli dětem. Na jedné straně mírně hlubší než na druhé straně. Takže tento oválný bazén využijí opravdu všichni členové rodiny. A já jsem ráda, že jsem se tak to odhodlala. Investice rozhodně nelituji, protože to dělám pro svou rodinu, kterou mám nadevše ráda. Navíc oválný bazén taky po večerech využívám i já s partnerem. Dát si večer vínečko v bazénu je prima. takže pokud nevíte, čím třeba potěšit děti v létě, tak jistě nic nezkazíte úžasným oválným bazénem. Děti budou venku a nebudou sedět doma.