Posted inProdukty

Jak ušetřit za nákupy oblečení na internetu?

Oblečení k životu potřebujeme, pokud tedy nechceme pohoršovat ostatní tím, že budeme chodit venku jen tak, bez ničeho. Jsou lidé, kteří si nákupy oblečení velmi vychutnávají a rádi kupují nové a nové kousky, jiné to zase téměř obtěžuje a nechtějí ztrácet nakupováním oblečení více času, než je nezbytně nutné. A někdo zase vidí v oblečení zbytečně velký výdaj, který by bylo dobré co nejvíce zredukovat. Jak ale snížit částku, kterou utrácíme za oblečení? Pokud kupujete oblečení na internetu, zde je pár rad, jak na to.

Slevy a výprodeje

Končící sezóna je vítaným obdobím pro ty, kteří chtějí ušetřit za oblečení. Kamenné prodejny sice také dávají slevu na sezónní oblečení, ale na internetu máte šanci ulovit nové kousky s ještě větší slevou. Pozorně sledujte své oblíbené e-shopy a jak výprodej začne, neváhejte.

nakupování

Second hand

Za oblečení můžete hodně ušetřit v second handu. Nechce se vám ale přehrabovat v desítkách kousků, zatímco do vás strkají ostatní ženy, který chtějí taky ulovit ten nejlepší kousek? Tak skvělá zpráva je, že již existují online sekáče, kde si můžete ty nejlevnější kousky vybrat z pohodlí domova a nechat poslat na adresu. Prohlédněte si třeba nabídku second handu online https://www.semoda.cz/.

Sledujte módní influencery

Jestli máte sociální sítě, sledujte influencery, kteří se zabývají módou. Je totiž velká šance, že vám dají k dispozici slevový kód, který budete moci uplatnit na svůj nákup. To znamená, že pak dostanete slevu na svůj nákup úplně zadarmo. Jen se musíte smířit s tím, že určitá provize z nákupu poputuje v drtivé většině případů i danému influencerovi.

online shopping

Poštovné zdarma

Oblečení na internetu bývá všeobecně levnější, než v obchodech, avšak občas se to e-shopy snaží vyrovnat až nesmyslně drahým poštovným. Hlídejte si tedy, kde je zrovna poštovné zdarma. Některé e-shopy mají dokonce poštovné zdarma neustále.