Posted inFirmy

Čisté kanály

Čištění kanalizace mnoho lidí ani nevnímá, což je velká škoda. Nikdo si ani pořádně neuvědomuje, že bez čistění kanalizace by naše města nebyla taková nyní jsou. No jen si to představte. Kdo by se staral například o naši kanalizaci, kdyby ji nikdo nečistil? Jistě, pokud byste si toho nevšimli na první pohled, tak byste si toho všimli ihned po čuchu. Věřte nebo ne, ale nevyčištěná kanalizace tak hodně smrdí, že to nejde ani přehlédnou. Navíc by to nebylo ani zdravé. Vždyť morové epidemii právě vznikly díky tomu, že lidé se tam moc nestarali o čistění kanalizace, že nemoc ze špíny šířily ve velkém krysy a vznikl tam mor.

I na kuchyň má vliv čistá kanalizace!

A nejenom on. Ale taky díky špatné hygieně kvůli nevyčištěné kanalizaci vznikly taky například žloutenky a další nemoci tomu podobné. Jenže když to vezmu ještě jinak. Tak právě v morových epidemií nebyly toalety ani kanály. Takže čištění kanalizace byl velký problém, když ani nebylo co čistit. Lidé házeli špínu například ven z okna a vůbec je nezajímalo, kdo pod oknem stojí nebo co s odpadky bude. Prostě to doma nechtěli a hodili to ven. Nyní by za to člověk dostal velkou pokutu, což jen podporuji. Pokud by pokutu nedostal, tak by to dělal každý a všude by se tady po městech šířil takový zápach, že ani čištění kanalizace by nepomohlo. A myslíte si vůbec, že v kanalizaci žijí krysy a krokodýli, jak tomu vidíte v televizi? Víte, někde v Americe to možné je. Nicméně krysy vyhledávají místa podobná kanalizace. Krokodýl ne, ale nějak se tam dostat může. Třeba od mláděte, nic není nemožné.

Někde kanalizace ani není.

Ale ještě bych jednou chtěla poděkovat všem, kdo se stará o naše kanalizace, protože nám dělá velkou službu a podle mého názoru je práce těchto dělníku chvályhodná, ale mnoho lidí to ani nevnímá. Čisté kanály berou zcela jako samozřejmost, což by se ale dít nemělo. A pokud chcete vědět více, tak se podívejte na naše webové stránky.