Posted inNezařazené

Bezdrátový reproduktor ke smartphonu

Ať už jsme fanoušky jakéhokoli hudebního stylu, kvalitní hudbu bychom chtěli poslouchat všichni. I ty nejlepší chytré telefony ovšem momentálně nenabízejí uspokojivý zvuk, který by naplnil celou místnost.
Právě z tohoto důvodu byly vyvinuty přídavné reproduktory. K tomu, aby mohl být zvuk produkován kvalitně, je potřeba reproduktoru o větších rozměrech, nežli má ten v mobilu. Nemusí jít ovšem nutně o velké přístroje. Mohou se vám dokonce vlézt i do kapsy, jak jsou malé – nebudete o nich skoro vědět. V tomto případě se hodí upozornit na snadné poškození – je tedy dobré využívat nějaké pouzdro.
ipod a sluchátka.jpg
Přídavné „bedýnky“ k bezdrátovým audio-zařízením se začaly vyrábět už s vývojem MP3 přehrávačů.  Hudba vedená do sluchátek byla poměrně kvalitní, bohužel jsme ji ovšem nemohli poslouchat nahlas. Začaly se tedy objevovat zařízení, které šlo se zařízením jednoduše spárovat a splnilo účel na jedničku.
Efektivita tohoto přístroje je poměrně vysoká. Napájen je většinou z malé baterie, která vydrží dostačující dobu. S telefonem se poté páruje přes Bluetooth rozhraní. Jeho použití je tedy možné kdekoli.
Bojíte-li se, že takto malý přístroj (mluvíme o kruhovém reproduktoru o průměru přibližně sedmi centimetrů) nedokáže vaše přání uspokojit, budete se pravděpodobně divit. I takto malé zařízení dokáže rozeznít velké prostory. Ideální je také pro použití například na venkovní party, kde bývají často problémy s připojením a napájením.
reproduktor ve stojanu.jpg
Pokud patříte do kategorie náročnějších uživatelů, bude pro vás výhodnější zainvestovat do reproduktoru většího. Jeho rozměry jsou stále velmi přijatelné a zvuk je již na velmi vysoké úrovni. Doporučuje se poté mít v mobilním telefonu aplikaci na úpravu zvuku a ten si pak upravit podle vlastních představ, co se týče nastavení basů a tak podobně.
Jde o velmi zajímavý produkt, který jistě stojí za zmínku a vyzkoušení. Výsledný efekt vás překvapí.